АФНУ
14
Лет опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1159
Последний визит на сайт
2 дня назад
Привіт,мене звати Галина!Працюю я на ринку нерухомості з 2011 року.Допоможу вам продати,здати в оренду,купити або орендувати нерухомість будь-якого виду у місті Львові або Львівської області.

Продажа квартир (4)

  • 350 000 $
    2 966 $/м²

    Ивана Франка ул., 23а

    4 комнаты
    118 / 57 / 16 м²
    этаж 4 из 6
    2 дня назад
    ПРОДАЖ !!!Простора квартира 118,3 м² у центрі, вул. Івана Франка в малоквартирному австрійському будинку. Будинок розташований у самому серці міста, водночас у затишному внутрішньому дворі за готелем — що гарантує тишу, приватність і комфорт щоденного проживання. Закрита прибудинкова територія з ландшафтним озелененням, дитячим майданчиком, охороною та паркомісцями. -Поверх: 4 з 6 -Класичний австрійський будинок із невеликою кількістю квартир -Повністю укомплектована меблями та технікою -Балкон із підготовленим підключенням для генератора -Приватне підвальне приміщення 8,5 м² (капітальна конструкція) -Додаткове зовнішнє утеплення квартири -Система теплої підлоги в ключових зонах -Якісні оздо...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 52 000 $
    1 176 $/м²

    Городоцкая ул., 313

    БЕЗ КОМИССИИ Сигновка
    2 комнаты
    44 / 28 / 6 м²
    этаж 4 из 4
    1964 год постройки
    2 дня назад
    ПРОДАЖ від ВЛАСНИКА !!! продаж ,2 кім. квартири по вул. Городоцька , район ( Київстар). 4/4 цегла .Загальна площа 44.2/27.6/6.2 кв.м., кімнати прохідні , центральне опалення , балкон. Без ремонту, поміняні вхідні двері, і балконні двері. Покази по домовленості.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 64 000 $
    1 524 $/м²

    Стрийская ул., 129

    1 комната
    42 / 13 / 18 м²
    этаж 5 из 10
    2 дня назад
    Продаж 1 кім кв вул Мікльоша Карла. Поверх 5/9 цегла, площа 42 м² ЖК Felicity. Індивідуальне опалення. Сучасна новобудова в районі з розвиненою інфраструктурою. Забудовник - Kredo Development. Відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: навчальні заклади, школа, лікарня, тц, паркова зона. Двір без машин. Здача будинку до кінця 2026р.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 44 000 $
    898 $/м²

    Тараса Шевченко ул., 7

    1 комната
    49 / 18 / 16 м²
    этаж 2 из 5
    2010 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 1 кім кв Пустомити, вул Шевченка 2/5, будинок зданий, індивідуальне газове опалення, котел ще доставлять. Площа 49 м², велика кімната, кухня з виходом на закритий балкон. Вигоди роздільні.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: